"Sosnowiec za pół ceny" - wysokie rabaty w najbliższy weekend

Kategorie: Rozrywka Silesia24
Utworzone: wtorek, 1 października 2013 Źródło: sosnowiec.pl
fot. sosnowiec.pl

 

W pierwszy weekend października sosnowieckie lokale będą kusiły sporymi rabatami. To za sprawą akcji "Sosnowiec za pół ceny" organizowanej przez Urząd Miejski. 5 i 6 października lokale, których właściciele postanowili przyłączyć się do wydarzenia, będą oferować jakąś usługę bądź produkt za 50% ceny.

Do akcji "Sosnowiec za pół ceny" zgłosiło się ponad 20 lokali, z których większość zlokalizowana jest w centrum miasta. Na liście znajdują się zarówno kluby, jak i puby, restauracje czy kawiarnie, więc każdy mieszkaniec regionu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

To już druga edycja wydarzenia organizowanego przez Urząd Miejski. Ubiegłoroczna akcja "Sosnowiec za pół ceny" cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W akcji "Sosnowiec za pół ceny" uczestniczą:
Kawiarnia "Abadaba" ul. Modrzejowska 1 - www.abadaba.pl
Restauracja "Bistro na Głównej" ul. 3 Maja 31 - facebook
Pizzeria "Caprese" ul. Kasztanowa 3 - www.pizzeria-caprese.pl
Restauracja "2Doors" ul. Małachowskiego 24 - www.2doors.pl
Klub Bilardowy "Dekada" ul. Sienkiewicza 3 (C.H. Europa) - facebook
Kawiarnia "Dolce Caffe" ul. 3 Maja 16 (pasaż dworca PKP)
Pub Bilard "Falcon" ul. Gospodarcza 32 - www.bilard-falcon.pl
Klub Studencki "Farmacon" ul. Ostrogórska 30 www.farmacon.pl
Restauracja "Futago- Shusi" ul. Warszawska 3 ( na pasażu Patelnia) www.futago-sushi.pl
Restauracja "Fusion Park" ul. Wojska Polskiego 181 www.fusionpark.eu
Klub "Inferno" ul. Targowa 9 www.inferno.sosnowiec.pl
Kawiarnia "Kaprys Linguiniego" ul. Małachowskiego 2 - facebook
Restauracja "Luxor" ul. Kisielewskiego 41 www.restauracjaluxor.pl
Klub "Manufaktura" ul. Warszawska 12 - facebook
Herbaciarnia "Marzenie" ul. Grochowa 1 www.herbaciarnia-marzenie.pl
Klub "Music Park Cafe" ul. Legionów 26A www.musicparkcafe.pl
Pub "No Name" ul. Małachowskiego 28 www.nonamepub.pl
Restauracja "Old Central Pub" ul. Dęblińska 1 www.oldcentralpub.pl
Cukiernia "Orawskie Ciacho" ul. Kiepury 45 www.orawskieciacho.pl
Restauracja "Siedlisko Stawiki" ul. Kresowa 5 www.siedliskostawiki.pl
Cukiernio-Kawiarnia "Szarlotka" ul. R. Dmowskiego 28E
Restauracja "Supernova" ul. Przyjaciół Żołnierza 5A www.orionhotel.pl
Restauracja "Tamarynd" ul. Wojska Polskiego 199 www.tamarynd.pl
Wypiekarnia "Cafe" ul. Piłsudskiego 44 www.wypiekarnia.pl

Gorące tematy

BYTOMSKIE PONDERABILIA

BYTOMSKIE PONDERABILIA

Jak mawiał Johann Wolfgang von Goethe: „kolekcjonerzy to ludzie szczęśliwi”. Wielu więc szczęściarzy i szczęśliwców spotkać można w pierwszy piątek i w pierwszą sobotę każdego więcej

BOGACTWO EMOCJI CZYLI TNM 2018

BOGACTWO EMOCJI CZYLI TNM 2018

Trudno w jednym materiale opisać wszystko to, co się wydarzyło w trakcie tegorocznego Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. W ciągu czterech dni na 7 scenach wystąpiło 62 artystów z 20 krajów. więcej

CZASAMI CZYTAMY KSIĄŻKI

CZASAMI CZYTAMY KSIĄŻKI

OFF Festival Katowice 2018Czasami czytamy książkiCzasami gotuję, czasami chodzę do łóżka, czasami piszę piosenki, czasami zabijam... Słowo „czasami” zdominuje tegoroczną odsłonę więcej

Muzyka, światło i nowe technologie

Muzyka, światło i nowe technologie

Kontrast. Smak. Ludzie. Emocje. Miejsce, gdzie najnowsza technologia miesza się z tłem historii. Już za niespełna trzy tygodnie odbędzie się wyjątkowy INTRO Festival. Gdyby wydarzenia muzyczne więcej

OFF-SZEM BĘDZIEMY NA OFF-IE A WY?

https:// facebook.com/offfestival/videos/10156426157332208/ więcej