"Sosnowiec za pół ceny" - wysokie rabaty w najbliższy weekend

Kategorie: Rozrywka Silesia24
Utworzone: wtorek, 1 października 2013 Źródło: sosnowiec.pl
fot. sosnowiec.pl

 

W pierwszy weekend października sosnowieckie lokale będą kusiły sporymi rabatami. To za sprawą akcji "Sosnowiec za pół ceny" organizowanej przez Urząd Miejski. 5 i 6 października lokale, których właściciele postanowili przyłączyć się do wydarzenia, będą oferować jakąś usługę bądź produkt za 50% ceny.

Do akcji "Sosnowiec za pół ceny" zgłosiło się ponad 20 lokali, z których większość zlokalizowana jest w centrum miasta. Na liście znajdują się zarówno kluby, jak i puby, restauracje czy kawiarnie, więc każdy mieszkaniec regionu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

To już druga edycja wydarzenia organizowanego przez Urząd Miejski. Ubiegłoroczna akcja "Sosnowiec za pół ceny" cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W akcji "Sosnowiec za pół ceny" uczestniczą:
Kawiarnia "Abadaba" ul. Modrzejowska 1 - www.abadaba.pl
Restauracja "Bistro na Głównej" ul. 3 Maja 31 - facebook
Pizzeria "Caprese" ul. Kasztanowa 3 - www.pizzeria-caprese.pl
Restauracja "2Doors" ul. Małachowskiego 24 - www.2doors.pl
Klub Bilardowy "Dekada" ul. Sienkiewicza 3 (C.H. Europa) - facebook
Kawiarnia "Dolce Caffe" ul. 3 Maja 16 (pasaż dworca PKP)
Pub Bilard "Falcon" ul. Gospodarcza 32 - www.bilard-falcon.pl
Klub Studencki "Farmacon" ul. Ostrogórska 30 www.farmacon.pl
Restauracja "Futago- Shusi" ul. Warszawska 3 ( na pasażu Patelnia) www.futago-sushi.pl
Restauracja "Fusion Park" ul. Wojska Polskiego 181 www.fusionpark.eu
Klub "Inferno" ul. Targowa 9 www.inferno.sosnowiec.pl
Kawiarnia "Kaprys Linguiniego" ul. Małachowskiego 2 - facebook
Restauracja "Luxor" ul. Kisielewskiego 41 www.restauracjaluxor.pl
Klub "Manufaktura" ul. Warszawska 12 - facebook
Herbaciarnia "Marzenie" ul. Grochowa 1 www.herbaciarnia-marzenie.pl
Klub "Music Park Cafe" ul. Legionów 26A www.musicparkcafe.pl
Pub "No Name" ul. Małachowskiego 28 www.nonamepub.pl
Restauracja "Old Central Pub" ul. Dęblińska 1 www.oldcentralpub.pl
Cukiernia "Orawskie Ciacho" ul. Kiepury 45 www.orawskieciacho.pl
Restauracja "Siedlisko Stawiki" ul. Kresowa 5 www.siedliskostawiki.pl
Cukiernio-Kawiarnia "Szarlotka" ul. R. Dmowskiego 28E
Restauracja "Supernova" ul. Przyjaciół Żołnierza 5A www.orionhotel.pl
Restauracja "Tamarynd" ul. Wojska Polskiego 199 www.tamarynd.pl
Wypiekarnia "Cafe" ul. Piłsudskiego 44 www.wypiekarnia.pl

Gorące tematy

CO MA WSPÓLNEGO DORADCA TRUMPA, MACIEJ ORŁOŚ I PREZYDENT MIASTA?

CO MA WSPÓLNEGO DORADCA TRUMPA, MACIEJ ORŁOŚ I PREZYDENT MIASTA?

Zaufany doradca Donalda Trumpa Jonny Daniels, Maciej Orłoś i kilkunastu czołowych ekspertów od wizerunku, PR-u i marketingu w Polsce. I temat przewodni: Marketing polityczny a polityka wyborów. więcej

OFF-EM O OFF-IE

OFF-EM O OFF-IE

Ten festiwal nie ma się podobać. Ma intrygować, zadawać pytania, pobudzać do dyskusji i pokazywać wszystko to, co stanowi alternatywę dla utartych ścieżek muzycznych, myślowych, mentalnych. więcej

JEŚLI UDAŁO MI SIĘ TAM, UDA MI SIĘ WSZĘDZIE

JEŚLI UDAŁO MI SIĘ TAM, UDA MI SIĘ WSZĘDZIE

Rozmowa z Rafałem Olbińskim, polskim malarzem, grafikiem, twórcą ilustracji i plakatów znanych na całym świecie. więcej

Męskie Granie - Katowice

Męskie Granie - Katowice

Męskie Granie w Katowicach, czyli muzyczne legendy i nowe brzmienia Męskie Granie już w sobotę 22 lipca w Katowicach. Będzie to trzeci koncert sponsorowanej przez markę Żywiec trasy. Na więcej

GLIWICE - JAZZ W RUINACH

GLIWICE - JAZZ W RUINACH

Jazz w Ruinach, jeden z najoryginalniejszych festiwali jazzowych, skupiający się na młodych, wschodzących gwiazdach, festiwal interdyscyplinarny, łączący kolejne obszary sztuki, rusza po raz więcej