"Sosnowiec za pół ceny" - wysokie rabaty w najbliższy weekend

Kategorie: Rozrywka Silesia24
Utworzone: wtorek, 1 października 2013 Źródło: sosnowiec.pl
fot. sosnowiec.pl

 

W pierwszy weekend października sosnowieckie lokale będą kusiły sporymi rabatami. To za sprawą akcji "Sosnowiec za pół ceny" organizowanej przez Urząd Miejski. 5 i 6 października lokale, których właściciele postanowili przyłączyć się do wydarzenia, będą oferować jakąś usługę bądź produkt za 50% ceny.

Do akcji "Sosnowiec za pół ceny" zgłosiło się ponad 20 lokali, z których większość zlokalizowana jest w centrum miasta. Na liście znajdują się zarówno kluby, jak i puby, restauracje czy kawiarnie, więc każdy mieszkaniec regionu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

To już druga edycja wydarzenia organizowanego przez Urząd Miejski. Ubiegłoroczna akcja "Sosnowiec za pół ceny" cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W akcji "Sosnowiec za pół ceny" uczestniczą:
Kawiarnia "Abadaba" ul. Modrzejowska 1 - www.abadaba.pl
Restauracja "Bistro na Głównej" ul. 3 Maja 31 - facebook
Pizzeria "Caprese" ul. Kasztanowa 3 - www.pizzeria-caprese.pl
Restauracja "2Doors" ul. Małachowskiego 24 - www.2doors.pl
Klub Bilardowy "Dekada" ul. Sienkiewicza 3 (C.H. Europa) - facebook
Kawiarnia "Dolce Caffe" ul. 3 Maja 16 (pasaż dworca PKP)
Pub Bilard "Falcon" ul. Gospodarcza 32 - www.bilard-falcon.pl
Klub Studencki "Farmacon" ul. Ostrogórska 30 www.farmacon.pl
Restauracja "Futago- Shusi" ul. Warszawska 3 ( na pasażu Patelnia) www.futago-sushi.pl
Restauracja "Fusion Park" ul. Wojska Polskiego 181 www.fusionpark.eu
Klub "Inferno" ul. Targowa 9 www.inferno.sosnowiec.pl
Kawiarnia "Kaprys Linguiniego" ul. Małachowskiego 2 - facebook
Restauracja "Luxor" ul. Kisielewskiego 41 www.restauracjaluxor.pl
Klub "Manufaktura" ul. Warszawska 12 - facebook
Herbaciarnia "Marzenie" ul. Grochowa 1 www.herbaciarnia-marzenie.pl
Klub "Music Park Cafe" ul. Legionów 26A www.musicparkcafe.pl
Pub "No Name" ul. Małachowskiego 28 www.nonamepub.pl
Restauracja "Old Central Pub" ul. Dęblińska 1 www.oldcentralpub.pl
Cukiernia "Orawskie Ciacho" ul. Kiepury 45 www.orawskieciacho.pl
Restauracja "Siedlisko Stawiki" ul. Kresowa 5 www.siedliskostawiki.pl
Cukiernio-Kawiarnia "Szarlotka" ul. R. Dmowskiego 28E
Restauracja "Supernova" ul. Przyjaciół Żołnierza 5A www.orionhotel.pl
Restauracja "Tamarynd" ul. Wojska Polskiego 199 www.tamarynd.pl
Wypiekarnia "Cafe" ul. Piłsudskiego 44 www.wypiekarnia.pl

Gorące tematy

LUBIĘ, KIEDY PRZECHODZĄ MNIE CIARKI

LUBIĘ, KIEDY PRZECHODZĄ MNIE CIARKI

22 lutego 2018 Od 14 lat wierna jednemu klubowi, kalendarz codziennych obowiązków stara się układać tak, by nie opuszczać żadnego meczu - rozmowa z Alicją Bagińską, kibicem więcej

PROFESJONALNY PRYMITYWIZM

PROFESJONALNY PRYMITYWIZM

22 lutego 2018Sztuka samorodna, nieprofesjonalna, naiwna, prymitywna - wszystkie określenia opisują jeden zbiór prac. Bardzo ogólnie mówi się o sztuce artystów nieprofesjonalnych, nie więcej

SnowFest 2018, czyli mocny początek festiwalowego roku!

SnowFest 2018, czyli mocny początek festiwalowego roku!

Namioty tętniące światową elektroniką, żywiołowe koncerty odstraszające mrozy a do tego widowiskowe konkursy snowboardowo-narciarskie i smaczny zlot foodtrucków. Kolejna, piąta już edycja więcej

Najgorętszy festiwal zimy!

Najgorętszy festiwal zimy!

Już za 3 dni rozpocznie się wydarzenie, na jakie fani ekstremalnych sportów zimowych i dobrej, elektronicznej muzyki czekali od dawna! Pięć scen, 30 artystów, widowiskowy konkurs snowboardowy i więcej

OFF FESTIVAL - SIERPIEŃ 2018

OFF FESTIVAL - SIERPIEŃ 2018

Czas mija szybko. Wydaje się, że OFF Festival 2017 skończył się ledwie chwilę temu, a tu już pełną parą ruszyły prace nad kolejną edycją. Znamy już pierwszych wykonawców, którzy więcej