"Sosnowiec za pół ceny" - wysokie rabaty w najbliższy weekend

Kategorie: Rozrywka Silesia24
Utworzone: wtorek, 1 października 2013 Źródło: sosnowiec.pl
fot. sosnowiec.pl

 

W pierwszy weekend października sosnowieckie lokale będą kusiły sporymi rabatami. To za sprawą akcji "Sosnowiec za pół ceny" organizowanej przez Urząd Miejski. 5 i 6 października lokale, których właściciele postanowili przyłączyć się do wydarzenia, będą oferować jakąś usługę bądź produkt za 50% ceny.

Do akcji "Sosnowiec za pół ceny" zgłosiło się ponad 20 lokali, z których większość zlokalizowana jest w centrum miasta. Na liście znajdują się zarówno kluby, jak i puby, restauracje czy kawiarnie, więc każdy mieszkaniec regionu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

To już druga edycja wydarzenia organizowanego przez Urząd Miejski. Ubiegłoroczna akcja "Sosnowiec za pół ceny" cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W akcji "Sosnowiec za pół ceny" uczestniczą:
Kawiarnia "Abadaba" ul. Modrzejowska 1 - www.abadaba.pl
Restauracja "Bistro na Głównej" ul. 3 Maja 31 - facebook
Pizzeria "Caprese" ul. Kasztanowa 3 - www.pizzeria-caprese.pl
Restauracja "2Doors" ul. Małachowskiego 24 - www.2doors.pl
Klub Bilardowy "Dekada" ul. Sienkiewicza 3 (C.H. Europa) - facebook
Kawiarnia "Dolce Caffe" ul. 3 Maja 16 (pasaż dworca PKP)
Pub Bilard "Falcon" ul. Gospodarcza 32 - www.bilard-falcon.pl
Klub Studencki "Farmacon" ul. Ostrogórska 30 www.farmacon.pl
Restauracja "Futago- Shusi" ul. Warszawska 3 ( na pasażu Patelnia) www.futago-sushi.pl
Restauracja "Fusion Park" ul. Wojska Polskiego 181 www.fusionpark.eu
Klub "Inferno" ul. Targowa 9 www.inferno.sosnowiec.pl
Kawiarnia "Kaprys Linguiniego" ul. Małachowskiego 2 - facebook
Restauracja "Luxor" ul. Kisielewskiego 41 www.restauracjaluxor.pl
Klub "Manufaktura" ul. Warszawska 12 - facebook
Herbaciarnia "Marzenie" ul. Grochowa 1 www.herbaciarnia-marzenie.pl
Klub "Music Park Cafe" ul. Legionów 26A www.musicparkcafe.pl
Pub "No Name" ul. Małachowskiego 28 www.nonamepub.pl
Restauracja "Old Central Pub" ul. Dęblińska 1 www.oldcentralpub.pl
Cukiernia "Orawskie Ciacho" ul. Kiepury 45 www.orawskieciacho.pl
Restauracja "Siedlisko Stawiki" ul. Kresowa 5 www.siedliskostawiki.pl
Cukiernio-Kawiarnia "Szarlotka" ul. R. Dmowskiego 28E
Restauracja "Supernova" ul. Przyjaciół Żołnierza 5A www.orionhotel.pl
Restauracja "Tamarynd" ul. Wojska Polskiego 199 www.tamarynd.pl
Wypiekarnia "Cafe" ul. Piłsudskiego 44 www.wypiekarnia.pl

Gorące tematy

Sezon festiwali otwarty!

Sezon festiwali otwarty!

Wszystko wskazuje na to, że otwarcie tegorocznego sezonu polskich festiwali będzie naprawdę mocne! Jeżeli jeszcze nie macie planów na weekend...to już chyba po problemie. Fani muzyki więcej

Snowfest - znamy już pełen line up!

Snowfest - znamy już pełen line up!

Już niedługo SnowFest Festival powered by Tauron po raz 7. udowodni, że impreza do rana pod gołym niebem to nie tylko domena ciepłych, letnich miesięcy. Najgorętsze wydarzenie trwającego więcej

Snowfest - drugie ogłoszenie!

Snowfest - drugie ogłoszenie!

Siódma edycja festiwalu SnowFest - najgorętszego wydarzenia w samym środku zimy - odbędzie się 28 i 29 lutego w Szczyrku. Po raz kolejny na terenie amfiteatru pojawi się liczna grupa więcej

MIASTA MAJĄ DOBRY PR

MIASTA MAJĄ DOBRY PR

Jak polskie miasto stało się rozpoznawalne na całym świecie, jak wciągnąć w marketing miejsc influencerów, jak wykorzystać storytelling w samorządach, jakie akcje społeczne prowadzić, aby więcej

Nowa muzyka

Nowa muzyka

Na mapie polskich festiwali można spokojnie doliczyć się co najmniej kilkudziesięciu pozycji. Niektóre są małe, kameralne, zaszyte w podziemiach fortu lub leśnej głuszy. Inne wręcz więcej