"Sosnowiec za pół ceny" - wysokie rabaty w najbliższy weekend

Kategorie: Rozrywka Silesia24
Utworzone: wtorek, 1 października 2013 Źródło: sosnowiec.pl
fot. sosnowiec.pl

 

W pierwszy weekend października sosnowieckie lokale będą kusiły sporymi rabatami. To za sprawą akcji "Sosnowiec za pół ceny" organizowanej przez Urząd Miejski. 5 i 6 października lokale, których właściciele postanowili przyłączyć się do wydarzenia, będą oferować jakąś usługę bądź produkt za 50% ceny.

Do akcji "Sosnowiec za pół ceny" zgłosiło się ponad 20 lokali, z których większość zlokalizowana jest w centrum miasta. Na liście znajdują się zarówno kluby, jak i puby, restauracje czy kawiarnie, więc każdy mieszkaniec regionu będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

To już druga edycja wydarzenia organizowanego przez Urząd Miejski. Ubiegłoroczna akcja "Sosnowiec za pół ceny" cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W akcji "Sosnowiec za pół ceny" uczestniczą:
Kawiarnia "Abadaba" ul. Modrzejowska 1 - www.abadaba.pl
Restauracja "Bistro na Głównej" ul. 3 Maja 31 - facebook
Pizzeria "Caprese" ul. Kasztanowa 3 - www.pizzeria-caprese.pl
Restauracja "2Doors" ul. Małachowskiego 24 - www.2doors.pl
Klub Bilardowy "Dekada" ul. Sienkiewicza 3 (C.H. Europa) - facebook
Kawiarnia "Dolce Caffe" ul. 3 Maja 16 (pasaż dworca PKP)
Pub Bilard "Falcon" ul. Gospodarcza 32 - www.bilard-falcon.pl
Klub Studencki "Farmacon" ul. Ostrogórska 30 www.farmacon.pl
Restauracja "Futago- Shusi" ul. Warszawska 3 ( na pasażu Patelnia) www.futago-sushi.pl
Restauracja "Fusion Park" ul. Wojska Polskiego 181 www.fusionpark.eu
Klub "Inferno" ul. Targowa 9 www.inferno.sosnowiec.pl
Kawiarnia "Kaprys Linguiniego" ul. Małachowskiego 2 - facebook
Restauracja "Luxor" ul. Kisielewskiego 41 www.restauracjaluxor.pl
Klub "Manufaktura" ul. Warszawska 12 - facebook
Herbaciarnia "Marzenie" ul. Grochowa 1 www.herbaciarnia-marzenie.pl
Klub "Music Park Cafe" ul. Legionów 26A www.musicparkcafe.pl
Pub "No Name" ul. Małachowskiego 28 www.nonamepub.pl
Restauracja "Old Central Pub" ul. Dęblińska 1 www.oldcentralpub.pl
Cukiernia "Orawskie Ciacho" ul. Kiepury 45 www.orawskieciacho.pl
Restauracja "Siedlisko Stawiki" ul. Kresowa 5 www.siedliskostawiki.pl
Cukiernio-Kawiarnia "Szarlotka" ul. R. Dmowskiego 28E
Restauracja "Supernova" ul. Przyjaciół Żołnierza 5A www.orionhotel.pl
Restauracja "Tamarynd" ul. Wojska Polskiego 199 www.tamarynd.pl
Wypiekarnia "Cafe" ul. Piłsudskiego 44 www.wypiekarnia.pl

Gorące tematy

Życie online

Życie online

 Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez Internetu, smartfonów czy platform streamingowych, które częstują swoich użytkowników muzyką oraz filmami. W coraz większym stopniu otaczamy więcej

60-LATEK, LECZ NIE SENIOR

60-LATEK, LECZ NIE SENIOR

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej świętuje w tym roku jubileusz 60-lecia. Perła architektury projektu Zbigniewa Rzepeckiego jest jednym z najważniejszych miejsc na kulturalnej więcej

STADION ŚLĄSKI PIĄTY NA ŚWIECIE

STADION ŚLĄSKI PIĄTY NA ŚWIECIE

W głosowaniu jury międzynarodowego plebiscytu Stadium of the Year 2017, Stadion Śląski zajął wysokie piąte miejsce, otrzymując o niespełna jeden punkt mniej od zwycięzcy. W środę więcej

KOLEJNY ATAK NA K-2

KOLEJNY ATAK NA K-2

7 MARCA 2018czyli XI Katowicki Przegląd Filmów Górskich Dziś po raz jedenasty w Kinoteatrze Rialto miłośnicy alpinistycznej wspinaczki rozpoczynają wyjątkową wędrówkę po górach, która więcej

SZTUKA Z PIERWIASTKIEM NIELEGALNOŚCI

SZTUKA Z PIERWIASTKIEM NIELEGALNOŚCI

5 MARCA 2018 Murale w KatowicachWypadkowa popkulturowych obserwacji, politycznej propagandy i artystycznej wizji twórcy rzucona na mury betonowej dżungli. Obrazowy komentarz aktualnej więcej