BĄDŹ EGOISTKĄ I ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE

Utworzone: poniedziałek, 29 lutego 2016

METAMORFOZA w 511 MEDI SPA (Poziom 511 Design Hotel & SPA) w Ogrodzieńcu

W natłoku codziennych spraw wiele kobiet zapomina, że do osiągnięcia kolejnych sukcesów niezbędny jest regularny relaks. Organizując konkurs METAMORFOZY organizatorzy zachęcili  każdą kobietę do posłuchania swojej intuicji, która jest potężnym narzędziem do radzenia sobie ze światem i podążania własną drogą.

W myśl powyższej idei Zwyciężczyni konkursu Kasia Kubiczek zyskała nowy wizerunek. Poza pięknem zewnętrznym udało się wydobyć z Kasi coś więcej, czego nie widać na zdjęciach… akceptację samej siebie, która pozwoli jej emanować dobrą energią, radością, szczęściem i pięknem.

Kasia Kubiczek - 34 lata, mama 6 letniej Wiktorii i 1,5 rocznego Marcela. Mieszkanka Zawiercia. Od 6 lat całkowicie poświęcona rodzinie. W 2016 rok weszła z mocnym postanowieniem: "Będę egoistką i znajdę czas również dla siebie samej!". Będąc konsekwentną swoim postanowieniom podarowała sobie chwile przyjemności w 511 MEDI SPA i zgłosiła się do udziału w konkursie METAMORFOZY.

 

metamorfozy

Na początku relaks 

Zanim zaczniemy "leczyć" i zmieniać swój wygląd zewnętrzny, musimy zadbać o swoją duszę i spokój umysłu. Musimy czuć się zrelaksowani i szczęśliwi. Taki błogi  stan uzyskała zwyciężczyni konkursu podczas pobytu w 511 MEDI SPA.

Dzięki wykonanym zabiegom na twarz OBAGI SHINE firmy OBAGI MEDICAL cera naszej Zwyciężczyni nabrała blasku, świeżego, młodszego i promiennego wyglądu. Wcześniej został wykonany zabieg  OxyGeneo, dzięki któremu skóra została dokładnie złuszczona, składniki aktywne wchłonęły się w głęboką warstwę naskórka a cera została mocno nawilżona.  Pani Kasia potrzebowała też zabiegu na poprawę owalu twarzy i w tym celu Pani Malwina- kosmetolog 511MEDI SPA - zastosowała urządzenie MAXIMUS TriLipo by Pollogen, które jest  najbardziej kompleksowym i nieinwazyjnym urządzeniem estetycznym przeznaczonym do poprawy wyglądu i kondycji skóry. To dzięki niemu uzyskaliśmy efekt  pojędrnienia skóry  a zmarszczki zostały mocno zredukowane. Dopełnieniem był piękny makijaż, który na tak zadbanej twarzy wyglądał zjawiskowo i utrzymywał się cały dzień.

Pani Kasia spędziła też kilka godzin na hotelowym basenie by zadbać o swoją sylwetkę. Liczne zabiegi na ciało wykonane w 511 MEDI SPA takie jak peeling całego ciała, masaż z elementami regeneracji na masce ujędrniającej, zabieg modelujący sylwetkę urządzeniem MAXIMUS Trilipo by Pollogen wyszczupliły sylwetkę, zadziałały redukująco na tkankę tłuszczową i zmniejszyły cellulit. Dzięki nim Laureatka Metamorfoz wyglądała jeszcze piękniej w modowych stylizacjach. To wszystko dopełniły zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy oraz manicure i pedicure hybrydowy w  czerwonym bardzo kobiecym kolorze.


Okiem stylisty-krytyka

 

Styliści podkreślają, że aby być modną, nie trzeba wymieniać zawartości całej szafy. Ważna jest umiejętność doboru kolorów, fasonu do swojej sylwetki. Jak twierdzi Joanna Horodyńska, bardzo ważne jest, aby Kasia poznała podstawowe zasady stylizacji - jest to bowiem świetny początek, by pójść o krok dalej i poeksperymentować z najnowszymi trendami aby sobie nie zaszkodzić.  Kasia jest niezwykłą osobą, bo jest otwarta na wszystko. Kasia jest osobą, która świetnie radzi sobie ze swoją sylwetką. Wie co ukrywać, wie co odkrywać. Natomiast jej styl jest  mało nowoczesny, dodaje sobie lat i to bardzo chciałabym zmienić - podkreślała w rozmowie stylistka.

metamorfozy

Bycie egoistką nie jest złe…

Laureatka konkursu "BĄDŹ EGOISTKĄ I ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE" wyglądała zniewalająco, ale to nasze zdanie. Co o całym wydarzeniu i zmianach jakie zapanowały, powiedziała sama zainteresowana? Przez te kilka dni miałam okazje przebywać we wspaniałym miejscu z fantastycznymi ludźmi. To była przygoda mojego życia, nigdy jej nie zapomnę. Zamierzam ją kontynuować, częściej odwiedzając 511 MEDI SPA. Fryzura stworzona przez Maćka Maniewskiego mocno mnie odmłodziła, a wskazówki modowe Joasi Horodyńskiej mocno sobie wezmę do serca. No i zabiegi, które sprawiły, że zniknęły przebarwienia, moja skóra jest jędrniejsza, gładsza. Jestem bardzo zadowolona z efektów i cieszę się, że zgłosiłam się do metamorfozy. Polecam każdej kobiecie aby czasem stała się egoistką i odwiedziła 511 MEDI SPA.

Gorące tematy

BYTOMSKIE PONDERABILIA

BYTOMSKIE PONDERABILIA

Jak mawiał Johann Wolfgang von Goethe: „kolekcjonerzy to ludzie szczęśliwi”. Wielu więc szczęściarzy i szczęśliwców spotkać można w pierwszy piątek i w pierwszą sobotę każdego więcej

BOGACTWO EMOCJI CZYLI TNM 2018

BOGACTWO EMOCJI CZYLI TNM 2018

Trudno w jednym materiale opisać wszystko to, co się wydarzyło w trakcie tegorocznego Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. W ciągu czterech dni na 7 scenach wystąpiło 62 artystów z 20 krajów. więcej

CZASAMI CZYTAMY KSIĄŻKI

CZASAMI CZYTAMY KSIĄŻKI

OFF Festival Katowice 2018Czasami czytamy książkiCzasami gotuję, czasami chodzę do łóżka, czasami piszę piosenki, czasami zabijam... Słowo „czasami” zdominuje tegoroczną odsłonę więcej

Muzyka, światło i nowe technologie

Muzyka, światło i nowe technologie

Kontrast. Smak. Ludzie. Emocje. Miejsce, gdzie najnowsza technologia miesza się z tłem historii. Już za niespełna trzy tygodnie odbędzie się wyjątkowy INTRO Festival. Gdyby wydarzenia muzyczne więcej

OFF-SZEM BĘDZIEMY NA OFF-IE A WY?

https:// facebook.com/offfestival/videos/10156426157332208/ więcej