BĄDŹ EGOISTKĄ I ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE

Utworzone: poniedziałek, 29 lutego 2016

METAMORFOZA w 511 MEDI SPA (Poziom 511 Design Hotel & SPA) w Ogrodzieńcu

W natłoku codziennych spraw wiele kobiet zapomina, że do osiągnięcia kolejnych sukcesów niezbędny jest regularny relaks. Organizując konkurs METAMORFOZY organizatorzy zachęcili  każdą kobietę do posłuchania swojej intuicji, która jest potężnym narzędziem do radzenia sobie ze światem i podążania własną drogą.

W myśl powyższej idei Zwyciężczyni konkursu Kasia Kubiczek zyskała nowy wizerunek. Poza pięknem zewnętrznym udało się wydobyć z Kasi coś więcej, czego nie widać na zdjęciach… akceptację samej siebie, która pozwoli jej emanować dobrą energią, radością, szczęściem i pięknem.

Kasia Kubiczek - 34 lata, mama 6 letniej Wiktorii i 1,5 rocznego Marcela. Mieszkanka Zawiercia. Od 6 lat całkowicie poświęcona rodzinie. W 2016 rok weszła z mocnym postanowieniem: "Będę egoistką i znajdę czas również dla siebie samej!". Będąc konsekwentną swoim postanowieniom podarowała sobie chwile przyjemności w 511 MEDI SPA i zgłosiła się do udziału w konkursie METAMORFOZY.

 

metamorfozy

Na początku relaks 

Zanim zaczniemy "leczyć" i zmieniać swój wygląd zewnętrzny, musimy zadbać o swoją duszę i spokój umysłu. Musimy czuć się zrelaksowani i szczęśliwi. Taki błogi  stan uzyskała zwyciężczyni konkursu podczas pobytu w 511 MEDI SPA.

Dzięki wykonanym zabiegom na twarz OBAGI SHINE firmy OBAGI MEDICAL cera naszej Zwyciężczyni nabrała blasku, świeżego, młodszego i promiennego wyglądu. Wcześniej został wykonany zabieg  OxyGeneo, dzięki któremu skóra została dokładnie złuszczona, składniki aktywne wchłonęły się w głęboką warstwę naskórka a cera została mocno nawilżona.  Pani Kasia potrzebowała też zabiegu na poprawę owalu twarzy i w tym celu Pani Malwina- kosmetolog 511MEDI SPA - zastosowała urządzenie MAXIMUS TriLipo by Pollogen, które jest  najbardziej kompleksowym i nieinwazyjnym urządzeniem estetycznym przeznaczonym do poprawy wyglądu i kondycji skóry. To dzięki niemu uzyskaliśmy efekt  pojędrnienia skóry  a zmarszczki zostały mocno zredukowane. Dopełnieniem był piękny makijaż, który na tak zadbanej twarzy wyglądał zjawiskowo i utrzymywał się cały dzień.

Pani Kasia spędziła też kilka godzin na hotelowym basenie by zadbać o swoją sylwetkę. Liczne zabiegi na ciało wykonane w 511 MEDI SPA takie jak peeling całego ciała, masaż z elementami regeneracji na masce ujędrniającej, zabieg modelujący sylwetkę urządzeniem MAXIMUS Trilipo by Pollogen wyszczupliły sylwetkę, zadziałały redukująco na tkankę tłuszczową i zmniejszyły cellulit. Dzięki nim Laureatka Metamorfoz wyglądała jeszcze piękniej w modowych stylizacjach. To wszystko dopełniły zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy oraz manicure i pedicure hybrydowy w  czerwonym bardzo kobiecym kolorze.


Okiem stylisty-krytyka

 

Styliści podkreślają, że aby być modną, nie trzeba wymieniać zawartości całej szafy. Ważna jest umiejętność doboru kolorów, fasonu do swojej sylwetki. Jak twierdzi Joanna Horodyńska, bardzo ważne jest, aby Kasia poznała podstawowe zasady stylizacji - jest to bowiem świetny początek, by pójść o krok dalej i poeksperymentować z najnowszymi trendami aby sobie nie zaszkodzić.  Kasia jest niezwykłą osobą, bo jest otwarta na wszystko. Kasia jest osobą, która świetnie radzi sobie ze swoją sylwetką. Wie co ukrywać, wie co odkrywać. Natomiast jej styl jest  mało nowoczesny, dodaje sobie lat i to bardzo chciałabym zmienić - podkreślała w rozmowie stylistka.

metamorfozy

Bycie egoistką nie jest złe…

Laureatka konkursu "BĄDŹ EGOISTKĄ I ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE" wyglądała zniewalająco, ale to nasze zdanie. Co o całym wydarzeniu i zmianach jakie zapanowały, powiedziała sama zainteresowana? Przez te kilka dni miałam okazje przebywać we wspaniałym miejscu z fantastycznymi ludźmi. To była przygoda mojego życia, nigdy jej nie zapomnę. Zamierzam ją kontynuować, częściej odwiedzając 511 MEDI SPA. Fryzura stworzona przez Maćka Maniewskiego mocno mnie odmłodziła, a wskazówki modowe Joasi Horodyńskiej mocno sobie wezmę do serca. No i zabiegi, które sprawiły, że zniknęły przebarwienia, moja skóra jest jędrniejsza, gładsza. Jestem bardzo zadowolona z efektów i cieszę się, że zgłosiłam się do metamorfozy. Polecam każdej kobiecie aby czasem stała się egoistką i odwiedziła 511 MEDI SPA.

Gorące tematy

Czytanie to nie kara, to przyjemność – Nicholas Sparks

Czytanie to nie kara, to przyjemność – Nicholas Sparks

100 milionów sprzedanych egzemplarzy dwudziestu tytułów na całym świecie. Ponad połowa powieści zekranizowanych. Czy te liczby mówią o sukcesie Nicholasa Sparksa? Dla niego więcej

TYRASPOL - MIASTO WIDMO

TYRASPOL - MIASTO WIDMO

Tyraspol zwany „miastem widmem” to stolica jednego z najbardziej tajemniczych „państw” w Europie. Samo określenie „państwo” jest pewnym nadużyciem, ponieważ żaden kraj na świecie więcej

CO MA WSPÓLNEGO DORADCA TRUMPA, MACIEJ ORŁOŚ I PREZYDENT MIASTA?

CO MA WSPÓLNEGO DORADCA TRUMPA, MACIEJ ORŁOŚ I PREZYDENT MIASTA?

Zaufany doradca Donalda Trumpa Jonny Daniels, Maciej Orłoś i kilkunastu czołowych ekspertów od wizerunku, PR-u i marketingu w Polsce. I temat przewodni: Marketing polityczny a polityka wyborów. więcej

OFF-EM O OFF-IE

OFF-EM O OFF-IE

Ten festiwal nie ma się podobać. Ma intrygować, zadawać pytania, pobudzać do dyskusji i pokazywać wszystko to, co stanowi alternatywę dla utartych ścieżek muzycznych, myślowych, mentalnych. więcej

JEŚLI UDAŁO MI SIĘ TAM, UDA MI SIĘ WSZĘDZIE

JEŚLI UDAŁO MI SIĘ TAM, UDA MI SIĘ WSZĘDZIE

Rozmowa z Rafałem Olbińskim, polskim malarzem, grafikiem, twórcą ilustracji i plakatów znanych na całym świecie. więcej